О нас

ТОВ «Компанія Пандора» була заснована в 2013 році.

Основний вид діяльності компанії — продаж обладнання для систем водопостачання (насоси, станції захисту і управління, трубопровідна арматура).
Ми підібрали команду висококваліфікованих фахівців з різними компетенціями — інженери, електронщики, профільні консультанти. Ми створюємо комфортні умови для роботи з нами, підтримуючи оптимальний конкурентний рівень цін на обладнання, надаємо постійним клієнтам знижки і додатковий сервіс. По кожному окремому запиту, наші фахівці завжди запропонують індивідуальне рішення: підберуть необхідний насос і додаткове обладнання, розрахують всі необхідні технічні характеристики і можливі втрати в водопроводі.
З огляду на постійне зростання цін на енергоносії, ми завжди пропонуємо нашим клієнтам розглянути варіант використання альтернативних рішень для системи водопостачання — перетворювачі частоти або так звана «без баштова система водопостачання».

У списку наших постійних клієнтів вже сотні українських водоканалів, комунальних підприємств, сільських рад, заводів і агрофірм.

Ми любимо нашу роботу, цінуємо Ваш комфорт і економимо Ваші гроші!

Все результаты поиска